رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه خوار چشم اسرائیل است و آنان که به سپاه حمله می کنند آیا به عواقبش نیز اندیشیده اند؟

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور در مراسم تودیع و معارفه مسوول بنیاد تعاون بسیج با اشاره به انتخابات اخیر گفت: انتخابات رخدادی است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزی.

وی افزود: هرکسی که پای صندوق رأی آمده و به نامزد مورد نظر خود رأی داده است یقیناً ابتدا رأی تمام افراد به نظام جمهوری اسلامی بوده است.

غیب پرور با اشاره به دستگیری تعدادی از سلطنت طلبان، منافقین و گروه های معاند در ایام انتخابات تصریح کرد: هم مشارکت مردم یک پیروزی بود و هم امنیت فوق العاده این انتخابات در یک کشور 80 میلیونی یک پیروزی ارزشمند بود.

وی همگرایی و گفتمان واحد را از جمله دستاوردهای انتخابات دانست و اظهار کرد: اتفاقات  بدی نیز در این ایام رخ داد تا جایی که حتی برخی به سپاه که مظهر اقتدار ملی است تاخت و تاز کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، سپاه را آیینه اقتدار کشور و انقلاب خوانده و تاکید کرد: سپاه خوار چشم اسراییل است و آنان که به سپاه حمله می کنند آیا به عواقبش نیز اندیشیده اند؟ 

وی در بخش دیگری از سخنان خویش پیرامون فعالیت های سازمان بسیج گفت: باید برنامه های بسیج در بطن جامعه و اثر بخش باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر پرهیز از شتابزدگی در برنامه ها تصریح کرد: خدمات اجتماعی، محور اصلی فعالیت های بسیج است و بسیجیان باید در متن جامعه باشند نه در حاشیه.

وی ادامه داد: باید چهره بسیج، چهره ای خدمتگزار در منظر افکار عمومی باشد بنابراین تا می توانیم بخش های خدماتی بسیج را تقویت داده و افزایش خواهیم داد.

غیب پرور در پایان، بسیج را مظهر اسلامیت نظام دانسته و با اشاره به نقش آفرینی بنیاد تعاون بسیج گفت: بنیاد تعاون از مجموعه های مهم و موثر این نهاد مردمی بوده که باید مجموعه‌ای خدمت رسان و انقلابی باشد.

در این جلسه سردار تقی زاده با حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان مسوول بنیاد تعاون بسیج معرفی شد و از تلاش های سردار نوشادی که به عنوان معاون هماهنگ کننده بسیج منصوب شده است به پاس مسوولیت 5ساله اش در بنیاد تعاون تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج