نماینده مردم تهران در مجلس در پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات، از دولت خواست که در برنامه های توسعه‌ای کشور توجه به جوانان و مسایل آنان را سرلوحه کارها قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، در پیام فرید موسوی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ملت فهیم و فرهیخته ایران اسلامی بار دیگر با مشارکت حداکثری در انتخابات، عزت مدارانه بیست و نهم اردیبهشت ۱۳۹۶ را به برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار این مرز و بوم بدل کردند.

آحاد مردم امیدوار و بی توجه به وعده های عوام فریبانه آمدند و راه امنیت و توسعه ملی را از مسیر صندوق های رای هموار ساختند.

این افتخار بزرگ را به این ملت شایسته، رهبر فرزانه و رییس جمهور محبوب و منتخب جناب آقای دکتر حسن روحانی و همچنین کلیه منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا علی الخصوص منتخبین مردم شریف تهران، ری و تجریش تبریک عرض می نمایم و به عنوان نماینده جوان مجلس شورای اسلامی از دولت محترم میخواهم در برنامه های توسعه ای کشور توجه به جوانان و مسایل آنان را سرلوحه کارها قرار دهد که این جوانان در خلق حماسه اخیر نقش بی بدیلی داشته و عاشقانه به وظیفه ملی و تاریخی خود به خوبی عمل کردند.

امید آن دارم که دولت منتخب و منتخبین شوراهای شهر و روستا همواره قدردان اعتماد و صبر مردم همیشه در صحنه بوده و از هیچ تلاشی برای آسایش و آرامش آنان فروگذار نبوده و قدردان چنین سرمایه سترگی باشند.

سید فرید موسوی

نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج