رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: مردم ایران در ۲۹ اردیبهشت جلوه‌ای از همراهی با نظام مردم سالاری دینی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود، پیروزی ملت بزرگ و شریف ایران و انتخاب رئیس جمهور دوازدهم را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر ملت شریف و بزرگ ایران همچون تمامی روزهای با عظمت و باشکوه پس از پیروزی انقلاب صفحه درخشان و نورانی دیگری از برگ‌های زرین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ورق زدند و جهانیان را مجذوب عزت و عظمت ملت بزرگوار ایران اسلامی نمودند و جلوه‌ای از وحدت و همراهی مردم با نظام مردم سالاری دینی را به نمایش گذاردند و به تعبیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ملت شریف و بزرگ ایران پیروز و سرافراز این عرصه بوده و هستند.

اینجانب حضور باشکوه ملت عزیز ایران اسلامی را ارج نهاده، پیروزی ملت بزرگ و شریف ایران و این حضور حداکثری را به محضر مقام معظم رهبری، رئیس جمهور منتخب و همه ملت بزرگ تبریک عرض نموده، یقین دارم در دوره جدید با همراهی ملت شریف ایران، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و رفاقت و همراهی تمامی دیدگاه‌ها مسیر روشن و نورانی این نظام مقدس با اقتدار و ثبات به پیش خواهد رفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج