منتخب ملت در انتخابات دوازدهم گفت: بیش از ۴۱ میلیون رای مرد تاریخ کشور را از توقف و تردید به درد آورد و ایران را در تداوم راه توسعه و ترقی خویش قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج ،حجت‌الاسلام حسن روحانی منتخب ملت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  در  گفتگوی مستقیم خود با مردم ، منتخب مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت : بیش از 41 میلیون رای شما تاریخ را از توقف و تردید درآورد؛ شما به همه آنها که ما را به بازگشت به گذشته و توقف در شرایط فعلی می‌خواندند «نه» گفتید و زمانه را به جلو راندید.

رئیس جمهور منتخبت مردم افزود: اعتماد دوباره شما به اینجانب سبب شد بار سنگینی را بر دوش خویش احساس کنم و امیدوارم وکیل شایسته‌ای برای مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم.

وی اضافه کرد: شما نشان دادید ملتی یکپارچه هستید که با وجود قطب‌بندی‌های سیاسی هیچکس نمی‌تواند شما را به ورطه نزاع‌های بیهوده طبقاتی، قومیتی، فرقه‌ای، قبیله‌ای یا شهری بکشاند.

آقای روحانی تاکید کرد : رأی منسجم شما نشان داد که یک ملت هستید و یک دولت دارید و یک رئیس‌جمهور می‌خواهید که رئیس همه جمهور و صد البته خادم همه ملت باشد.

وی افزود: سلام و درود بر رهبری فرهیخته انقلاب اسلامی که حکیمانه امواج پرتلاطم انتخابات را به ساحل آرامش هدایت کردند و شور و هیجان رقابت‌های انتخاباتی در نهایت به صندوق عزت و استقلال و اقتدار ملت هدایت گردید.

آقای روحانی گفت: مشارکت تاریخی شما در پای صندوق رای فارغ از انکه در این رقابتی ترین انتخابات تاریخ ایران به چه کسی رای دادید شگفتی ساز شد و اعتماد دوباره شما به اینجانب سبب شد که بار سنگینی را به دوش خویش احساس کنم و امیدوارم وکیل شایسته ای برای نمایندگی مطالبات شما مردم عزیز ایران باشم.

وی افزود:  با حضور و مشارکت گسترده معنادار و موثر خود در انتخابات اردیبهشت 96 گامی بلند در راه اعتلا و منافع ملی و سرافرازی ایران عزیز برداشتید.

منتخب مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: با وجود قطب بندی های سیاسی هیچ کس نمیتواند شما را به ورطه نزاعهای بیهوده  بکشاند.

 روحانی تاکید کرد: پیروز واقعی این انتخابات شما ملت سرافراز هستید؛ سپاس این فرزند کوچک ملت و این فرزند حوزه و دانشگاه ارزانی مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، فضلای حوزه علمیه، اساتید، ورزشکاران، حقوقدانان و همه اقشار ملت.

وی تصریح کرد: شما نشان دادید که یک رئیس جمهور می‌خواهید که خادم مردم باشد.

آقای روحانی گفت : ملت بزرگ ایران پیروز اصلی انتخابات شما هستید، پیروز انتخابات آزادی و استقلال است، پیروز انتخابات حاکمیت ملی است. این پیروزی، پیروزی وحدت و آشتی بر خشونت بود. شما ثابت کردید هیچ کس نمی‌تواند شما را به نزاع‌های طبقه‌ای و قومیتی بکشاند و نشان دادید که شما همه یک ملت هستید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج