کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: اینکه در یک نقطه تعرفه نرسد ممکن است در کلان اتفاقی نیفتد اما در آن نقطه نگرانی ایجاد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به حضور پر شور مردم پای صندوق‌های رای، گفت: انتخابات تاکنون پرشور بوده و ما امیدواریم که انشاءالله شور مردم بعد از انتخابات هم ادامه یابد و این تعیین سرنوشت برای مردم تعیین سرنوشت پرمعنایی باشد.

این کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما به رای مردم و قانون همواره باید احترام بگذاریم، تصریح کرد:  بنده به عنوان یک کاندیدا معتقدم که میزان رای ملت است لذا احترام به قانون و هم احترام به رای مردم ایجاب می‌کند که منتظر باشیم ببینیم که نتایج رای مردم چه خواهد بود.

رئیسی خاطرنشان کرد: مشارکت مردم مشارکت خوبی بوده اما دست‌اندرکاران باید تلاش کنند تا حتی اشکالات کم هم در انتخابات نباشد. مثلا اینکه در یک نقطه تعرفه نرسد ممکن است در کلان اتفاقی نیفتد اما در آن نقطه نگرانی ابجاد می‌شود و دست‌اندرکاران محترم انتخابات باید در اخذ رای مردم عنایت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج