رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی (ره)، با تاکید بر اینکه همه ما معتقد به ولایت فقیه هستیم گفت: با توجه به تاکیدات امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضور حداکثری و باشکوه برای تحکیم نظام بهتر و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله محمدتقی مصباح یزدی روز جمعه در اولین ساعات رأی گیری، پس از انداختن رأی خود به صندوق سیار 548 در جمع خبرنگاران، با تاکید بر حضوری حداکثری و باشکوه در پای صندوق های رای افزود: انسان مختار است و خدا سرنوشت او را به دست خودش سپرده پس اگر کوتاهی کند به خود ضرر زده است.

وی ادامه داد: اگر تصمیمی که می گیریم پیامدی به ضرر جامعه مسلمین داشته باشد مسوول خواهیم بود، لذا عقل حکم می کند انسان تا آنجایی که می تواند؛ به نفع جامعه قدم بردارد چرا که در روایت داریم کسی که اهتمام به امور مسلمین نداشته باشد مسلمان نیست.

 مصباح افزود: حضور پای صندوق های رای برای این است که ما همه معتقد به ولایت فقیه هستیم و اطاعت از ولی فقیه را واجب شرعی می دانیم؛ لذا با توجه به تاکیدات امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضور حداکثری و باشکوه از ضروریات است. نباید بی اعتنا باشیم و در حد توان در جهت انتخاب اصلح  قدم برداریم تا از نتایج مفیدش بهره مند شویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج