معاونت امور مجلس ریاست جمهوری روز پنجشنبه و در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با انتشار بیانیه ای از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده در پای صندوق های رای دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، در این بیانیه آمده است: انتخابات و مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خود از جمله دستاوردها و فرصت های مهمی است که انقلاب اسلامی ایران در اختیار مردم قرار داده و برای پاسداشت این دستاورد مهم، حضور گسترده همه اقشار، اقوام و پیروان مذاهب مختلف در انتخابات ضروری است.

این بیانیه می افزاید: همانگونه که حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاکید فرموده اند، حضور گسترده مردم در انتخابات باعث استحکام پایه های نظام و ناکام ماندن توطئه های دشمنان و بدخواهان می شود.

«اینک که در آستانه انتخابات مهم دیگری قرار گرفته ایم بدون تردید لبیک به رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری می تواند حماسه بزرگ دیگری را در شرایط حساس کنونی رقم بزند و پایه های مردم سالاری دینی را در ایران اسلامی مستحکم تر کند.»

در ادامه این بیانیه آمده است: معاونت امور مجلس ریاست جمهوری از همه شیرزنان، غیورمردان و جوانان آینده ساز دعوت می کند با حضور گسترده در انتخابات 29 اردیبهشت در تعیین سرنوشت خود و کشورشان فعالانه مشارکت کنند و باردیگر عزم و اراده خود را در دفاع از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جهانیان نشان دهند.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فردا(جمعه 29 اردیبهشت ماه) برگزار می شود.

حسن روحانی، سیدمصطفی هاشمی طبا، سیدابراهیم رئیسی و سیدمصطفی میرسلیم نامزدهای انتخابات این دوره ریاست جمهوری هستند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج