بیانیه فراکسیون حقوق بشر در آستانه انتخابات دوازدهم در بیانیه‌ای تصریح کرد: درحالی که ساختار انتخابات در ایران اجازه هیچ‌گونه شبهه را باقی نمی‌گذارد اما بازی با "دروغ تقلب" و مهندسی انتخابات توسط جریان ضدانقلاب داخلی و خارجی دنبال می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فراکسیون حقوق بشر در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: ابعاد میدانی هشدار رهبر انقلاب در خصوص احتمال ایجاد تخلف در انتخابات درحالی‌که دشمنان انقلاب اسلامی همواره چشم طمع و دست‌اندازی به‌نظام را در ایام انتخابات دارند، خط سوزی اقدامات ایشان در آگاه‌سازی مردم در عدم توجه به میدان بازی ایشان در شب انتخابات می‌تواند حائز اهمیت باشد.

این بیانیه می‌افزاید: درحالیکه ساختار انتخابات در ایران اجازه هیچ‌گونه دست‌اندازی و شبهه را باقی نمی‌گذارد اما بازی با "دروغ تقلب" و مهندسی انتخابات ازجمله خطوطی است که در ساعت‌های پیش روی توسط جریان ضدانقلاب داخلی و خارجی دنبال می‌شود. لذا در این راستا به برخی از محورهای میدانی جریان ضدانقلاب که بنا دارند تا ساعاتی دیگر در دستور کار علنی قرار بدهند می‌پردازیم:

*مانور جریان ضدانقلاب بر روی ادعای مهندسی انتخابات و تقلب سازمان‌یافته

*تلاش برای بر هم زدن آرامش روانی مردم و هواداران کاندیداهای انتخابات

*تلاش گسترده برای موج‌سواری بر روی نتایج احتمالی انتخابات

مانور بر روی ستادهایی که امکان بازی با ادعاهای آن‌ها وجود دارد

به خط کردن گروهک‌های خرابکار و تروریست برای ایجاد اختلال

نمایش دروغین درگیری‌های قومی و طایفه‌ای برای تحریک اقوام مختلف

در بخش پایانی این بیانیه عنوان شده است: امید است با آگاه سازی مردم شریف ایران این حربه های دشمن ناکام بماند و جشن پیروزی ملت ایران با قوت برگزار شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج