شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیۀ از ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی به منظور حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری موج ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه انتخابات ۲۹ اردیبهشت، روز خلق حماسۀ بزرگ و غرور آفرین سیاسی، با صدور اطلاعیۀ فراخوان و دعوت عمومی؛ ضمن دعوت گسترده از ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی به منظور حضور در پای صندوق‌های اخذ رأی از همه اقشار، گروه‌ها و طوایف مختلف و تمامی گرایش ها و سلایق سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان های سترگ آن، دعوت کرد  تا با حضور گسترده،   پرشور، انقلابی، آگاهانۀ خود در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بار دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رأی آری داده و با حضور پرشور و  معنادار خود به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و اندیشه‌های تابناک حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) مهر تأییدی دوباره زنند.

در این اطلاعیۀ فراخوان  و دعوت عمومی که در آستانه دوازدهـمیـن دورۀ انتخابات ریاست جمهوری و پنـجمیـن دورۀ انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا صادر شده است، آمده است:

مسئلۀ انتخابات برای هر کشور و نظامی، مسئلۀ بسیار مهمّی است. انتخابات، مظهر کامل حضور و انتخاب مردم و اقتدار و امنیت ملی است. مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات، مردم‌سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند.  

آوردگاه ملی ۲۹ اردیبهشت ماه، خط مقدم مبارزه با دشمنان عنود و حسود این انقلاب و آب و خاک است، همانانی که تحمل تعیین سرنوشت و حل مشکلات عمومی و حرکت کشور را  به سمت توسعه و پیشرفت براساس مبانی اسلامی  توسط مشارکت عمومی مردم در عرصۀ رقابت سالم انتخابات برنمی تابند.

شرکت تک‌تک افراد جامعه در انتخابات، علاوه بر این که یک حق طبیعی و قانونی و تکلیفی اجتماعی و ملی است، بلکه یک وظیفۀ شرعی، اسلامی و الهی است که بر عهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن  می باشد.  

 برگزاری موفقیت‌آمیز، پرشور و گسترده انتخابات، موفقیت برای نظام، مردم و مسئولان و از واجبات مهم و فرایض اساسی است.

حضور پرشور طیف‌های گسترده از اقشار و طبقات مختلف جامعه با علایق و سلایق گوناگون در کنار یکدیگر و در صفوف به هم پیوستۀ انتخابات در سراسر کشور و حتی در سفارتخانه ها وکنسولگری های خارج از کشور حکایت از وحدت و اتحاد و همدلی ملی و انسجام اسلامی برای پیشرفت و آبادانی و برقراری عدالت در سطوح مختلف جامعه دارد.

هر یک رأی ایرانی، یک سیلی محکم بر استکبار جهانی ومشتی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام است.

حضور گسترده و آگاهانۀ مردم در پای صندوق‌های رأی،  "رأی به ولایت‌مداری؛   استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی"، "رأی به آرمان های سترگ انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا"،   " رأی به بی‌اثر بودن نفوذ  و حربه های دشمنان زبون انقلاب اسلامی"،   " رأی به ایستادگی و اقتدار، عزت و پیشرفت ملی ایران اسلامی" است.

در آستانۀ  ۲۹ اردیبهشت  جمعۀ سرنوشت ساز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن دعوت گسترده از  عموم مردم با سلایق و علایق مختلف و گروه‌های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن، می‌خواهد تا با حضوری بی‌بدیل و باشکوه خود در پای صندوق های اخذ رأی دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ، ضمن خلق حماسۀ عظیم سیاسی و نمایش حضور و  وحدت و همدلی و اتحاد ملی ، با لبیک به ندای مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)،   بار دیگر، با آرمان‌های والای انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج