جواد جهانگیرزاده که روز سه‌شنبه برای تماشای رقابت‌های دو و میدانی بازی‌های کشورهای اسلامی به ورزشگاه المپیک باکو آمده بود، در مورد تمهیدات اندیشیده شده برای رای‌گیری از اعضای کاروان ورزش ایران در روز انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سفیر ایران در آذربایجان گفت: به دنبال این بودیم تا بتوانیم صندوق رای‌گیری در دهکده ورزشکاران مستقر کنیم اما نتوانستیم در این مورد به نتیجه و جمع‌بندی برسیم.

وی کرد: در صحبت‌ها و رایزنی‌های انجام شده به این جمع‌بندی رسیدیم که ورزشکاران و دیگر اعضای کاروان ایران برای رای‌گیری به محل ساختمان شماره ٢ سفارت که محل رای‌گیری از دیگر ایرانی‌های باکو است، بیایند.

جهانگیرزاده تاکید کرد: قرار است هر دو ساعت یک‌بار یک دستگاه اتوبوس از محل دهکده به سمت ساختمان شماره ٢ سفارت ایران حرکت داشته باشد تا اعضای کاروان ایران با استفاده از آن به محل رای‌گیری بیایند.

سفیر ایران در آذربایجان هم‌چنین در مورد زمان آغاز و اتمام رای‌گیری برای اعضای کاروان ایران در باکو گفت: زمان انتخابات در باکو طبق مصوبه ستاد انتخابات و هم‌زمان با ایران از ٨ صبح آغاز می‌شود و تا زمانی ادامه خواهد داشت که رای‌گیری در ایران انجام می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج