کلیساهای مسیحیان آشوری تهران جهت شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا بیانیه‌ای را صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

«به نام خدا

بیانیه کلیساهای مسیحیان آشوری تهران جهت شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا

«همه ما باید از اولیاء امور اطاعت نمایند، زیرا بدون اجازه خدا هیچ قدرتی وجود ندارد و زمامداران فعلی را خدا منصور کرده است.»  (انجیل مقدس، رساله پولس رسول به رومیان فصل 13،آیه 1)

آشوریان گرامی کشور عزیزمان ایران

بر اساس آموزه‌های کتاب مقدس انجیل و توصیه رهبران عالی کلیسا مبنی بر رعایت قوانین کشور و نیز عشق به وطن، آشوریان ایران از بدو شروع انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران به رهبری امام راحل حضرت آیت‌الله خمینی (ره) و نیز جانشین به حق ایشان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، از هیچ کوشش و تلاشی در راستای پیشرفت و عزت کشور عزیزمان ایران دریغ ننموده‌اند و در انتخابات مختلف نقش پررنگ و حداکثری داشته‌اند. امسال نیز همانند روال گذشته،‌ با شرکت گسترده خود در انتخابات 29 اردیبهشت 1396 با تمام وجود سر تعظیم به آموزه‌های انجیل فرود آورده و نیز به دعوت رهبر فرزانه کشور عزیزمان ایران لبیک خواهیم گفت.

از این‌رو از همه مسیحیان آشوری دعوت می‌نماییم با شرکت گسترده در این انتخابات، گامی دیگر در جهت اعتلای کشورمان برداریم و برگ زرین دیگری بر تاریخ طلایی کشورمان ثبت نماییم.

1- ماررمزی گرمو

اسقف اعظم کلیسای آشوری کلدانی کاتولیک تهران

2- مارنرسای بنیامین

اسقف کلیسای شرق آشوری ایران

3- کشیش نینوس مقدس نیا

کشیش کلیسای انجیلی آشوری تهران»

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج