نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ۲۹اردیبهشت مردم دنیا از ایران پیام امنیت و آرامش را در سایه هدایت‌های مقام معظم رهبری خواهند شنید.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام احمد مازنی در همایش حامیان روحانی در شهر دهدشت افزود: تاریخچه ملت‌ها سربلندی ها و نشیب هایی دارد که بعضا با استبداد داخلی و استیلای خارجی و یا جنگ های ناخواسته، مردم مورد هتک حرمت قرار گرفتند، اما مقاطعی هم داریم که ملت ایران بویژه مناطقی خاص تصمیمات تاریخی گرفته اند و عزت خود  را تضمین کرده اند.

وی بیان کرد: وقتی نگاه می کنیم سالهای دور را که اقوام مختلف از میهن عزیز ایران مظلومانه دفاع کردند قوم لر در همه تاریخ این سرزمین، تحول خواه و آزادی طلب و اصلاح طلب بوده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تاجایی که اطلاع دارم مردم این منطقه از دوره اسکندرمقدونی تا حالا اصلاح طلب بودند و تصمیمات تاریخی این قوم حق شناس که به هنگام و درست بوده  در سرنوشت ایران عزیز تاثیر گذار بوده است.

وی ادامه داد: در دفاع مقدس مردم عشایر منطقه کهگیلویه در دفاع از ناموس ملت نقشی تاریخی ایفا کرده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ما می گوییم انقلاب یکبار و اصلاحات برای همیشه و وقتی در سال ۷۶شما متوجه شدید که عده ای می خواستند قوه مجریه را با انتخاب خود مدیریت کنند که بر اساس خواست و رای شما نباشد شما با ۲۱میلیون رای به خاتمی زمینه را برای خلق پیروزی فراهم کردید و شرایط انحراف در مسیر انقلاب را قطع کردید و دوم خرداد را آفریدید و سالها در چارچوب جامعه مدنی مورد نظر نبی خدا(ص)و سیدالشهدا(ع) اصلاحات بر اساس مکتب اباعبدالله و مکتب امام راحل حرکت کرد.

مازنی سال ۸۴ را یکی از نشیب های کشور دانست و گفت: این ۸سال که به پایان رسید همه تحول خواهان و عدالت طلبان و همه کسانی که دل در گرو انقلاب و اندیشه امام و ایثار رزمندگان داشتند به این نتیجه رسیدند که با حرکت محکمی انقلاب را از مسیر انحرافی به مسیر درست برگردانند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اصلاح طلب و اصولگرای معتدل دست به دست هم دادند و بر اساس عقل و زمان شناسی شخصیت مدیر و مدبر را بنام حسن روحانی برگزیدند. ما تفاوت بین دو ادعا را فهمیدیم امروز رقابت بین دو دیدگاه است.

مازنی تصریح کرد: نگاهی با هتاکی قطعنامه صادر و آن را کاغذ پاره می دانست و موجب اجماع جهانی علیه ما شده بود و نگاهی دیگر سردارانی چون محمدجوادظریف و شیخ دیپلمات ما با هدایت مقام معظم رهبری برابر قدرت ها مذاکره کردند تا ثابت کنند که ملت ما اهل گفت و گو، مدارا و اهل اخلاق است و توانست در بازی برد -برد با همه دنیا پیروز شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: در نگاه امام و رهبری باید فضا را برای سرمایه گذاری فراهم و سرمایه گذار باید احساس امنیت کند چون پول تقسیم کردن هنر نیست بلکه هنر توسعه ریل و کشاورزی و دیگر ملزومات یک جامعه پیشرفته است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات پیش رو تصریح کرد: مردم باید پاسخ دهند آیا می خواهند اسب سرکش را در سال ۸۴ حرکت دهند و یا اسب امید را مثل سال ۹۲ در فضای امن حرکت دهند و از سر عقل و تدبیر ارتباط با جهان برقرار کند.

مازنی عنوان کرد: با صبر ملت و اخلاق مداری روز ۲۹ اردیبهشت مردم دنیا از ایران پیام امنیت و آرامش در سایه هدایت های مقام معظم رهبری خواهند شنید و دکتر روحانی همانطور که به مردم قول داده بود تحریم های هسته ای را بردارد و دیروز قول مردانه داد در دوره بعد بقیه تحریم ها را بر می دارد و  کشور در مسیر توسعه قرار خواهد گرفت.

مازنی در پایان اضافه کرد: چهار سال اول دولت دکتر روحانی آوار برداری بود و چهار سال آینده دوران کاشت، داشت و برداشت با مدیریتی که در سایه اندیشه امام و رهنمودهای رهبری نظام و سیاست ایشان تحقق می یابد خواهد بود و روز ۲۹ اردیبهشت با احترام برای سایر جریان ها جلوه ای دیگر از شکوه مردمی را نمایش می دهیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج