سفارت کشورمان در کانبرا شعب اخذ رای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در شهرهای مختلف استرالیا را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سفارت کشورمان در کانبرا مکان های اسقرار شعب اخذرای دوازدهمین  دوره انتخابات ریاست جمهوری درشهرهای آدلاید، بریزبن، پرث، سیدنی، کانبرا و ملبورن به شرح زیر اعلام کرده است:

به منظور تسهیل شرکت هموطنان گرامی مقیم استرالیا در این انتخابات، علاوه بر استقرار صندوق اخذ رای در محل سفارت در شهر کانبرا، استقرار 5 صندوق اخذ رای دیگر در مراکز ایالات استرالیا(آدلاید، بریزبن، پرث، سیدنی و ملبورن) پیش بینی شده است.

آدلاید:  The Salvation Army, 70 Marion St, Unley SA 5061

بریزبن: BEMAC, Level 1, Queensland Multicultural Centre, 102 Main St, Kangaroo Point, QLD 4169

پرث: Victoria Park RSL, Fred Bell Parade, Hill view Terrace, St James, WA 6102

سیدنی: Parra Villa Function Lounge, 42 Campbell Street, Parramatta, NSW 2150

کانبرا:Embassy of Iran, 25 Culgoa Circuit, O’Malley, ACT 2606   

ملبورن: 687 Doncaster Rd, Doncaster, Victoria 3108

سفارت کشورمان همچنین یادآور شده است که ایرانیان مقیم 18 سال به بالا (متولدین 29 اردیبهشت 1378 برابر با 19 می 1999 و قبل از آن) با در دست داشتن مدارک هویتی معتبر ایرانی مانند شناسنامه و یا گذرنامه می‌توانند در رای گیری شرکت کنند. (در صورت ارائه شناسنامه و عدم درج کد ملی در آن، نیاز به ارائه کارت ملی است)

همچنین ساعت اخذ رای در محل سفارت و دیگر شهرهای یادشده، از ساعت 9 صبح تا 9 شب پیش بینی شده است و در صورت تمدید زمان انتخابات، مدت اخذ رای قابل تمدید خواهد بود. از هموطنان عزیز درخواست می شود تا با حضور به موقع و در طول روز در پای شعب اخذ رای، ضمن کمک به ایجاد نظم و جلوگیری از ازدحام، در وقت خود صرفه جویی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج