شبکه خبری فرانس 24 در عکسی که به مناسبت سومین مناظره ریاست جمهوری پخش کرد، عکس «حمید بقایی» معاون اجرایی دولت احمدی‌نژاد را به جای «سید مصطفی هاشمی طبا» منتشر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج، این شبکه خبری که گزارشی از سومین مناظره ریاست جمهوری منتشر کرده است، با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری ایران، گفت محافظه کاران (اصولگرایان) در نظر دارند ابراهیم رئیسی را به عنوان رئیس جمهوری تعیین کنند.
در ادامه این گزارش آمده است: روحانی پس از گذراندن یک دوره چهار ساله به عنوان رئیس جمهوری ایران همچنان امیدوار است بتواند راه خود را ادامه دهد. آنچه بیش از هر چیز در دوران ریاست جمهوری حسن روحانی چشمگیر است، توافق هسته‌ای ایران است که در تابستان سال 2015 میلادی به دست آمد. آزادی، امنیت و پیشرفت شعار جدید حسن روحانی در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ایران است.
فرانس 24 افزود: سومین مناظره نامزد های انتخاباتی در ایران فرصتی برای بررسی برنامه های اقتصادی آنها است و رقابت حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و ابراهیم رئیسی نامزد محافظه کاران (اصولگرایان) اهمیت دارد.
سومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عصر جمعه(22 اردیبهشت) بین 6 نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج