یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم انتظار دارند کاندیداها در مناظره امروز در زمینه مسائل اقتصادی به سوابق خود اشاره کنند و بگویند که قبلاً چه کار می‌کرده‌اند، چه ارتباطی با مسائل اقتصادی داشته‌اند و چگونه می‌خواهند مسائل اقتصادی را برطرف کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دور ریاست جمهوری بعدازظهر امروز پیش از برگزاری آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداها در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مناظره امروز هم به دلیل آنکه آخرین مناظره است و هم به دلیل اینکه مسائل اقتصادی مطرح می‌شود دارای اهمیت است.

وی افزود: انتظار مردم این است که کاندیداها اولاً در زمینه مسائل اقتصادی به سوابق خود اشاره کنند و بگویند که قبلاً چه کار می‌کرده‌اند، چه ارتباطی با مسائل اقتصادی داشته‌اند و چگونه می‌خواهند مسائل اقتصادی را برطرف کنند. ثانیاً هر قولی که به مردم می‌دهند منابع آن را اعلام کنند و بگویند که پولی را که می‌خواهند به مردم بدهند را از حقوق چه کسی می‌خواهند بدهند و چگونه تورم ایجاد می‌شود.

این کاندیدای انتخابات بیان کرد: اگر در مناظره همه مسائل به صورت شفاف و روشن برای مردم بیان شود حتماً مناظره مفیدی خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج