رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران گفت: حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یکشنبه 24 اردیبهشت به دیار علویان سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان، با اشاره به مشکل رکود اقتصادی و معضل بیکاری در بین جوانان کشور، اظهار کرد: امیدواریم مشکل بیکاری جوانان، مشکلات کشاورزان، معضل طلاق و... در ایران اسلامی برطرف شود که همه اینها با تغییر دولت محقق می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز رکود گریبان‌گیر جامعه شده است و بسیاری از افراد وضع موجود را در شأن ملت ایران اسلامی نمی‌دانند، افزود: دولت کارخانه‌های بسیاری در مازندران را به تعطیلی کشانده و همین مسأله موجب افزایش بیکاری و مشکلات اجتماعی شده است.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه سیاست‌های اشتباه دولت در چندسال اخیر موجب مشکلات متعدد برای کشاورزان شده است، ادامه داد: دولت در ماه‌های اخیر بیشتر به‌سمت گفتاردرمانی روی آورده است و از ارائه گزارش عملکرد خبری نیست.

نبویان از سفر حجت‌الاسلام رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مازندران خبر داد و گفت: حجت‌الاسلام رئیسی یکشنبه هفته آینده 24 اردیبهشت به دیار علویان سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام رئیسی در سفر به استان مازندران در جمع مردم ولایتمدار این استان در مصلی امام خمینی(ره) ساری به سخنرانی می‌پردازند، اظهار کرد: مراسم سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی ساعت 16 بعد از ظهر با حضور اقشار مختلف مردم مازندران در مصلی امام خمینی(ره) ساری برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران با بیان اینکه منتظر حضور پرشور مردم دیار علویان برای حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی هستیم، افزود: اقشار مختلف جامعه برای حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران حمایت کردند که امیدواریم این حمایت‌ها منجر به نتیجه شود.

نبویان در پایان گفت: تاکنون چندین هزار پزشک، فرهنگیان، اساتید دانشگاه با درجات بالای علمی، کشاورزان، اصناف، صنعتگران، هنرمندان، روحانیون، علمای برجسته، ورزشکاران و... برای حضور در مراسم سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی در مازندران اعلام آمادگی کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج