محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور از پاسخ های وزیر کار در مورد مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد قانع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، محمدرضا پورابراهیمی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 19 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان سوال خود از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد عدم پرداخت مستمری بازنشستگان صندوق فولاد از پاسخ‌های ربیعی قانع شد.

مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان وزیر کار و نماینده سوال کننده گفت: آقای ربیعی قبول کردند تا مطالبات هر چه سریعتر جهت رفع مشکلات پرداخت شود.

محمدرضا پورابراهیمی نیز گفت: اگر وزیر برنامه زمانبندی شده‌ای برای پرداخت مطالبات بازنشستگان صندوق فولاد به هیأت رئیسه اعلام کند بنده از پاسخ‌های وزیر قانع خواهم شد و اگر طبق این برنامه زمان‌بندی شده اقدامی صورت نگیرد دوباره سوال خود را در صحن مطرح خواهم کرد.

به گزارش خانه ملت، پیش از طرح سوال از وزیر کار، روح الله بابایی عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی درباره روند بررسی سوال محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کمیسیون افزود: سوال این نماینده در مورد دلیل عدم پرداخت مستمری بازنشستگان صندوق فولاد و تعیین تکلیف آن بود که با حضور وزیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی گفت: نماینده سوال کننده در این نشست بر این نکته تأکید داشت که روال پرداخت مستمری بازنشستگان فولاد با تأخیر صورت گرفته و فاقد برنامه‌ریزی است لذا خواستار آن شد با اقدام عملی و به موقع این مشکل برای همیشه رفع گردد.

بابایی افزود: در ادامه نشست یاد شده وزیر کار به چگونگی موضوع و اقدامات مفید و موثری که در راستای پرداخت منظم مستمری بازنشستگان مشترک صندوق فولاد انجام یافته اشاره کرد که این توضیحات نتوانست نظر سوال کننده را جلب کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج