عضو هیئت‌رئیسه جبهه مردمی گفت: دولت امروز به عملکرد خود باخته و پاسخ‌های نامزدهای دولت به هیچ عنوان مردم را قانع نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، لطف‌الله فروزنده عضو هیئت‌رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره سیزدهمین جلسه شورای مرکزی این جبهه که عصر روز گذشته (یکشنبه 17 اردیبهشت‌) برگزار شد، اظهار داشت: شورای مرکزی تحلیلی از فضای حاکم بر انتخابات داشت و با توجه به حضور قدرتمند نامزدهای این جبهه و نگرش مردم، فضای عمومی به نفع جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است.

فروزنده افزود: دولت امروز باید پاسخگوی کارنامه خود باشد و به عملکرد خود باخته است. پاسخ‌های نامزدهای دولت به هیچ عنوان مردم را قانع نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هرچند دو نامزد جبهه مردمی رویکردها و برنامه‌های مختلفی را برای حل مشکلات کشور مطرح می‌کنند، در یک مسئله اشتراک دارند و آن نه به دولت ناکارآمد فعلی و تلاش برای تغییر وضع موجود مدیریت اجرایی کشور است.

فروزنده با تأکید بر اینکه ما بسیار امیدوار هستیم چراکه مردم از وضع موجود آگاه هستند، درباره برنامه‌های جبهه مردمی برای تقویت ستاد نامزدهای جبهه تأکید کرد: ستادهای دو نامزد با هم هماهنگ هستند و نیروهای جبهه در سطح کشور با هر دو ستاد همکاری می‌کنند.

عضو هیئت‌رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست‌های مشترک بین ستادها و هماهنگی ستادهای استانی خبر داد و گفت: فضای وحدتی که در میان نیروهای انقلاب ایجاد شده است بسیار امید بخش می‌باشد و همین، کار را پیش می‌برد.

وی درباره نامزدهای دیگر که منتقد وضع موجود بودند، ‌اظهار داشت: شورای مرکزی جبهه مردمی از آقای میرسلیم که به صورت مستقل وارد شده است به دلیل اینکه موضع خوب وانقلابی داشته است تشکر نمود. نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد اقبال مردم به جبهه مردمی بسیار بیشتر از جبهه مقابل است و به فضل الهی این روند روبه‌گسترش خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج