فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام نامزدهای شورای شهر ممنوع است، گفت: در صورت مشاهده تبلیغات زودهنگام نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر با عاملان آن برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا شیرزادی اظهار داشت: تاکنون با یک نامزد که زودتر از موعد اقدام به تبلیغات گسترده کرده بود برخورد شده است.

وی عنوان کرد: روز گذشته یکی از نامزد های انتخابات شورای شهر با نصب بنر های بزرگ و راه اندازی ستاد، تبلیغات زودهنگام خود را آغاز کرد که ماموران انتظامی شهرستان در محل ستاد وی حاضر شدند و نسبت به جمع‌آوری بنرها و تبلیغات وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه فرد متخلف در این زمینه به منظور سیر مراحل قانونی به کلانتری منتقل شد، گفت: اقدامات تحقیقاتی و اطلاعاتی به منظور شناسایی نامزدهایی که تبلیغات زودهنگام انجام می دهند، در دستور کار انتظامی شهرستان قرار دارد.

شیرزادی عنوان کرد: زمان و نحوه تبلیغات نامزد های شورا های اسلامی شهر و روستا از سوی ستاد تبلیغاتی شهرستان اعلام می شود و هر گونه اقدام و تجمع تبلیغاتی پیش از آن ممنوع است و با عاملان آن برخورد خواهد شد.

وی افزود: با همکاری پلیس فتا فعالیت های انتخاباتی نامزد ها در فضای مجازی نیز رصد می شود و در صورت مشاهده تخلف برخورد با عاملان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شیرزادی از نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست که به قانون تبلیغات انتخابات احترام بگذارند و در زمان شروع تبلیغات حفظ نظم و آرامش جامعه را در نظر بگیرند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج