هیأت نظارت بر انتخابات شوراها در اطلاعیه شماره ۵ خود اعلام کرد که داوطلبان انتخابات شوراها تا ۱۶ اردیبهشت فرصت اعتراض دارند.

به گزارش خبرگزاری موج، هیأت نظارت بر انتخابات شوراها در اطلاعیه شماره 5 خود اعلام کرد که به منظور تسریع در روند رسیدگی به شکایت مطروحه، حداکثر تا ساعت 20 روز شنبه 16 اردیبهشت‌ماه 1396 فرصت ارائه شکایت وجود دارد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی کشور می‌رساند با توجه به نزدیک شدن به ایام تبلیغات نامزدهای این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی کشور و به منظور تسریع در روند رسیدگی به شکایت مطروحه، حداکثر تا ساعت 20 روز شنبه 16 اردیبهشت ماه 1396 فرصت ارایه شکایت وجود دارد.

داوطلبان عضویت در شوراهای روستایی برای اعلام اعتراض خود می‌بایست به هیئت عالی نظارت در استان مراجعه کنند و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر لازم است اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت تسلیم کنند.

لازم به ذکر است که برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراهای شهر نیازی به حضور در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نیست و داوطلبان عزیز می‌توانند اعتراض نامه خود را به شماره 77688910-021 نمابر کنند و با شماره تلفن 77688911- 021 با این هیات در تماس باشند.

داوطلبان عزیز برای دسترسی به اخبار موثق، اطلاعات، قوانین و اطلاعیه‌های هیئت مرکزی نظارت، به آدرس تلگرامی @eshora  مراجعه فرمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج