ستاد مردمی حمایت از سید ابراهیم رئیسی طی بیانیه‌ای اعلام موجودیت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

بیانیه اعلام موجودیت ستاد مردمی حمایت از حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی

منت خدای را که خلقت را به زیباترین شکل آفرید و آن را مهد نعمت های مادی و معنوی قرار داد و پیامبران را برای هدایت انسان فرستاد و به او اختیار داد تا سرنوشت خویش را با حکمت و دانشی که به او بخشید به بهترین و زیباترین صورت رقم بزند.

ملت عزیز ایران ضمن احترام و عرض ادب به پیشگاه شما،

در پی حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر ابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و استقبال فراگیر از سوی اقشار و اقوام مختلف در سراسر میهن اسلامی، با استعانت از الطاف خداوندی و توجه به رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله)، مبنی بر اتکا به ظرفیت ها و توانائی های خودی با بهره گیری از سرمایه عظیم نیروهای متعهد و متخصص داخلی و ذخایر مادی خدادادی، در جهت پی ریزی و اجرای اقتصاد مقاومتی، تولید ثروت، ایجاد اشتغال و افزایش درآمد ملی و رهایی مردم از وضع ملال آور کنونی، همزمان با اعیاد مبارک شعبان، جمعی از خدمتگزاران و فرزندان کوچک ملت بزرگ ایران، با پشتوانه جمعی قشرهای مختلف موجودیت و شروع فعالیت ستاد مردمی حمایت از دکتر ابراهیم رئیسی را رسماً اعلام می نمایند.

طبیعی است که وضع کنونی که در شأن و کرامت ملت ایران نمی باشد، حاصل فاصله گرفتن از شعارها و اهداف اولیه انقلاب و آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح اش  رهبر معظم انقلاب (مد ظله) در خدمت به محرومین و اجرای عدالت و فراهم نمودن فرصت ها و توزیع امکانات برای همه آحاد ملت می باشد.

موریانه فساد و تبعیض و رانت خواری که به تدریج در ساختار اداری کشور رسوخ نموده می رود تا خوی اشرافیگری و نظام طبقاتی را به مملکت بازگردانده و آن را در مملت نهادینه نماید. برخورد با انحراف ایجاد شده و باز گرداندن چرخ انقلاب به مسیر اصلی خویش نیاز به اقدامی انقلابی در تغییر وضع موجود و استقرار دولتی انقلابی، کارآمد و متعهد به آرمانهای امام و رهبری و ملت انقلابی ایران دارد. از این رو از ملت شریف ایران دعوت می کنیم برای ایرانی آباد و فردایی پر از نشاط، معنویت، آسایش، استقلال، عزت و کرامت، در روز ۲۹ اردیبهشت با حضور پرشور رأی خود را بنام به دکتر ابراهیم رئیسی، که توان مدیریتی موفق، مبارزه باتبعیض و بی عدالتی، پاک دستی و امانت داری وتوجه ویژه به تعهد و تخصص را در صحنه عمل به اثبات رسانده است در صندوق های رأی واریز نمایید.

ستاد مردمی حمایت از حجت الاسلام و المسلمین دکتر رئیسی (سحر)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج