عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی شهادت غیورمردان مرزبان کشور را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی شهادت غیورمردان مرزبان کشور را تسلیت گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: حادثه دردناک شهادت تعدادی از فرزندان غیور که در پاسداری و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران به دست اشرار تروریست به دیدار معبود شتافتند موجب تاثر عمیق اینجانب گردید.

در ادامه این پیام تصریح شد: امروز کشوراسلامی، سوگوار جوانان برومندی است که برای حفظ امنیت و آسایش و آرامش ایرانیان به دست گروهک های تروریستی تکفیری، صهیونیستی در خون خود غلطیدند. این ضایعه اسفناک باردگیر ضرورت هوشیاری همه مردم به توطئه ها و فتنه‌های تفرقه افکنانه و اختلاف برانگیز دشمنان ملت بزرگوار ایران به ویژه در میان مردم فهیم و نستوه و آگاه منطقه سیستان و بلوچستان را مورد تاکید قرار داد و بر همگان آشکار گردید که توسعه و آرامش و امنیت این مناطق بزرگترین نگرانی و دغدغه عوامل و مزدوران نظام سلطه است.

همچنین رحمانی فضلی در پیام خود تاکید کرد: اینجانب ضمن تسلیت به فرماندهی معظم کل قوا، خانواده و همرزمان شهدای عزیز و مردم بزرگوار، از نیروهای غیور و شجاع قرارگاه قدس جنوب شرق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و سربازان گمنام حضرت بقیه الله الاعظم(عج) می‌خواهم با تلاش و مجاهدت مجدانه ضمن مجازات عوامل این حادثه دردناک، این قبیل اقدامات تروریستی را در منطقه ریشه کن کنند و قطعا از مجاری دیپلماسی نیز پیگیر پایبندی کشور همسایه پاکستان به توافقنامه های امنیتی و مرزی خواهیم بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج