آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: عقیده مذهبی ما این است که نظام اسلامی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است و حفظ این نظام اعتقاد دینی ما است.

به گزارش خبرگزاری موج، وی روز دوشنبه در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با منحصر به فرد خواندن قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان افزود: وظیفه ما حفظ انقلاب اسلامی با محکمات آن برای بستر سازی ظهور امام زمان(عج) است.
وی توجه به معیشت مردم را از جمله محکمات نظام اسلامی دانست و گفت: حفظ محکمات نظام اسلامی یعنی توجه ویژه مسئولان به معیشت مردم و اصول انقلاب اسلامی است.
این مرجع تقلید با تاکید بر این که همه باید تلاش کنیم تا این نظام ولایی با قدرت بیشتر در جهت رسیدن به اهداف والای خود ادامه دهد افزود: همه در حفظ نظام و رفع مشکل های پیش رو به ویژه در خصوص بهبود وضعیت معیشت مردم مسئول هستیم.
آیت الله نوری همدانی با بیان این که برای رفع مشکل های پیش روی نظام که نیاز به ورود مرجعیت است، حاضر به ورود و اقدام لازم هستیم، تاکید کرد: نظام اسلامی نظامی مبتنی بر مردم سالاری است و باید مسئولان در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش بیشتری انجام دهند.
این مرجع تقلید با بیان این که در نظام اسلامی هر قدر سِمت افرادبالاتر باشد به همان میزان مسئولیت نیز سنگین تر است، خاطرنشان کرد: مشکل غیرقابل حل در نظام ولایی وجود ندارد، آن چه اهمیت دارد شناخت و اقدام لازم برای رفع این مشکل هاست.
وی تاکید کرد: مردم برای به ثمر رسیدن این نظام شهید داده اند و امروز مسئولان در برابر این مردم مسئولیت سنگینی برعهده دارند.
آیت الله نوری همدانی گفت: به دلیل برافراشتن پرجم اسلام توسط ایران، دشمنان اسلام مشکل های فراوانی بر سر راه ملت ایران پیش آورده و خواهند آورد ولی آن چه به آن اعتقاد داریم این است که روزی عزت و عظمت اسلام را خواهیم دید و در این موضوع شکی نداریم.
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز در سفر به شهر مقدس قم با آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور نیز دیدار کرده و با آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید دیدار خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج