وزیر دادگستری تاکید کرد: کسی حق ندارد به دلیل کاندیدا (نامزد) شدن و یا طرفدار یک کاندیدا شدن، نظام، ملت و کشور را تضعیف کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی روز دوشنبه در حاشیه نشست صمیمانه مدیران کل امور بانوان و خانواده اسانداری های سراسر کشوردر جمع خبرنگاران درباره انتخابات پیش رو افزود: انتخابات نماد مدنیت و شاخص ظرفیت های انسانی جامعه و بروز و ظهور اخلاق و مبدا قلم و قانون است.
وی اضافه کرد: فردی که در کانال فضای مجازی بداخلاقی و بی قانونی می کند،نمی توان از او برای اداره کشور، قانون و نظم انتظار داشت.
وی تاکید کرد: هیچ کس از مسیر آلوده به هدف صالح و سالم نرسیده است و نخواهد رسید.
وزیر دادگستری با بیان اینکه بدترین تعابیر، بی انصافی ها و حق کشی ها در فضای انتخاباتی انجام می شود، گفت: اگر از یک وزیر، وکیل، شهردار و یا هر فرد دیگری خوشمان می آید یا نمی آید انتقادمان را باید درست و صحیح بیان کنیم و کاندیداها بتوانند از خود دفاع کنند.
وی اضافه کرد: برخی بی پروا و بی حساب نظر می دهنده و می گویند دولت کاری نکرده است و من می پرسم آیا دولت یک نفر یا 20 نفر است.
پور محمدی خاطرنشان کرد: اگر رهبری می گویند جامعه اسلامی ایران اقتدار دارد این اقتدار از آسمان نیامده است و توهمی نیست چون کسی برای اقتدار توهمی حساب باز نمی کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج