شهردار تهران پس از ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران سخنرانی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، محمدباقر قالیباف در جمع خبرنگاران پس از عرض تسلیت بابت کشته شدگان حادثه سیل آذربایجان شرقی گفت: روزهای سرنوشت سازی در اردیبهشت در پیش رو داریم. زیرا قرار است تصمیمی بزرگ برای خود و فرزندمان بگیریم.

وی افزود: در حال حاضر دولتی سر کار است که برای کسب رای وعده 100 روزه می دهد و بعد از چهار سال عمل و بی عملی مجبور به بی صداقتی می شود، و آن را انکار می کند حال می توان به دیگر وعده او اعتماد کرد.

وی افزود: آقای روحانی از بهتر شدن وضعیت اقتصادی می گویند اما اگر پای خود را از اتاق خود بیرون بگذارند از واقعیات ملموس جامعه تصویر دقیق تری پیدا می کند و برایش روشن می شود که 4 درصد از وضعیت موجود راضیت دارند. از اینکه واحدهای تولیدی یکی پس از دیگری تعطیل می شوند و یا کارگران را تعدیل می کنند رنج می برند. به جای اینکه از امارهای کاغذی از وضعیت خوب سخن بگویند از مردم می شندیند که چقدر شعار و چقدر حرف.

قالیباف تاکید کرد: هم وطنان صبورم من میان شما هستم و می بینم که از این همه وعده خسته شده اید و در صورت تکرار این تجربه نباید انتظار وضعیت بهتری داشت. حرف کافی است و چهار سال کافی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج