جانشین فرمانده کل ارتش، گفت: تمامی تهدیدها در داخل کشور، منطقه و خارج از آن را به دقت رصد کرده و متناسب با آن، ظرفیت های دفاعی مناسب در نیروهای مسلح اتخاذ شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم سالگرد شهید مدافع حرم سروان مجتبی یداللهی منفرد در آستان مقدس امامزاده اسماعیل(ع) شهریار گفت: خدا را شاکر هستم که در چنین مراسم نورانی و معنوی که با حضور خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، یادگاران دفاع مقدس و مدافعین حرم اهل بیت(ع) مزین شده است، حضور دارم .

جانشین فرمانده کل ارتش در ادامه افزود: دشمنان این مرز و بوم در تلاش هستند تا خود را به ملت ایران نزدیک کنند و از راه دوستی و صمیمیت ضربه خود را به ایران اسلامی بزنند و اهداف شومی که در سر می پرورانند را عملی کنند لذا در چنین مواقعی باید به فرموده حضرت علی(ع) متوسل شویم که می فرمایند در چنین شرایطی هوشیار بوده و خوش گمانی را نسبت به دشمن به طور کامل فراموش کنید.

امیر پوردستان همچنین گفت: دشمن قصد دارد تا به جوانان ما القا کند که در آینده چه بپوشد و مدل موی خود را چگونه آرایش کند، پس باید بیش از پیش مراقب چنین فضاهایی بود، البته خانواده ها نقش بسیار پررنگ و تأثیر گذاری در خنثی کردن حیله های دشمنان این مرز و بوم داشته و دارند.

جانشین فرمانده کل اظهار داشت: فرزندان ایران اسلامی در ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی، تمامی تهدیدها در داخل کشور، منطقه و خارج از آن را به دقت رصد کرده و متناسب با آن تهدیدها ظرفیت های دفاعی مناسبی در نیروهای مسلح اتخاد می شود لذا مطمئن باشید سربازان جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت غافلگیر نخواهند شد و اگر کشوری به خود اجازه تجاوز به خاک ایران را بدهد با پاسخ کوبنده ما مواجه خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج