رییس سازمان برنامه و بودجه گفت:آیین نامه های اجرایی برنامه ششم توسعه پس از اتمام آیین نامه های اجرایی بودجه ٩٦ آغاز می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدباقر نوبخت با اشاره به نامگذاری سال ٩٦ از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی؛تولید و اشتغال و ضرورت مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این راستا،گفت:اعتبارات سال ٩٦ گمرک با اولویت به این سازمان اختصاص می یابد،تا بتوانند تجهیزات موردنیاز خود همانند" ایکس ری" و "جی پی اس" را خریداری کنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه دولت برای اجرای شعار سال تقسیم کار ملی انجام داده است،افزود:پنج برنامه مهم ارتقای توان تولیدملی،تامین مالی و سرمایه گذاری، تجارت خارجی،اشتغال و نیروی انسانی به تفکیک تمامی دستگاه ها تقسیم کار شده است.

بررسی وظایف دستگاه های مختلف برای تحقق شعار سال در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

وی ادامه داد:ماموریت هر دستگاهی تعیین شده و برنامه های پیشنهادی دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در سازمان برنامه و بودجه بوده در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در حال بررسی است.

آیین نامه های اجرایی برنامه ششم توسعه هنوز تدوین نشده است

سخنگوی دولت با اشاره به تصویب ضوابط اجرایی بودجه سال ٩٦ در هیئت دولت،تصریح کرد:آیین نامه های اجرایی برنامه ششم توسعه هنوز تدوین نشده است و پس از اتمام آیین نامه های اجرایی بودجه ٩٦ تدوین آیین نامه های اجرایی آن آغاز می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج