مجلس شورای اسلامی در هفته جاری سوال از وزرای بهداشت و راه و شهرسازی را در دستور کار دارد.

 به گزارش خبرگزاری موج، مجلس شورای اسلامی در هفته آینده و در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه (27، 29 و 30) فروردین جلسه علنی دارد که در مهمترین بخش‌ها قرار است وزرای بهداشت و راه و شهرسازی برای پاسخ به سؤال تعدادی از نمایندگان در این جلسات حضور یابند.

دستور‌ کار صحن علنی مجلس در هفته جاری به شرح زیر است:

**ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی درباره لایحه هوای پاک

**گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد (اعاده شده از شورای نگهبان)

**گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح تنقیح قوانین مالیاتی کشور که یک‌ فوریت این طرح در تاریخ 23/3/1395 به تصویب رسیده است.

**گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب‌های کشور

**گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده معاضدت دوجانبه در امور کیفری بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره

**گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه معاهده استرداد مجرمین بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کره

**گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح اصلاح ماده یک قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت که یک فوریت این طرح در تاریح 24 آبان 95 به تصویب رسیده است.

سؤال محمد دهقان نماینده مردم چناران از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز سؤال نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس از وزیر راه و شهرسازی نیز در دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده قرار دارد.

همچنین، گزارش کمیسیون عمران در مورد نحوه اجرای ماده 70 قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، گزارش کمیسیون انرژی در مورد بحران اخیر بروز ریزگردها، قطعی آب، برق و مخابرات در استان خوزستان و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد مناطق آزاد کشور و میزان انطباق آن با اهداف پیش‌بینی شده برای این مناطق در پنج سال اخیر نیز در دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده قرار دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج