آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: مردم قهرمان ایران با درک شرایط امسال خیلی پرشور و گسترده در انتخابات شرکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: مردم قهرمان ایران با درک شرایط امسال خیلی پرشور و گسترده در انتخابات شرکت می کنند.
وی ادامه داد: حضور گسترده و حماسی مردم شجاع و ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات موجب عزت و اقتدار میهن اسلامی و شکست توطئه های استکبار جهانی است .
همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ضمن خیر مقدم به امام جمعه موقت تهران به شعار امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره و گفت: بر تمام مسئولان اجرایی و مردم ولایی است تا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بکوشند.
آیت الله محمد رضا ناصری همچنین به دو انتخابات پیش رو در 29 اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و افزود: برگزاری انتخاباتی پرشور و در کمال امنیت و آرامش مایه عظمت کشور در برابر استکبار جهانی است.
وی در ادامه به ذکر خاطرات خود از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل (ره) اشاره و گفت: تمام لحظات زندگانی حضرت امام خمینی(ره) و فرزند شهید ایشان آیت الله حاج آقا مصطفی (ره) سرمشق است.
عضو مجلس خبرگان رهبری در سفر خود به یزد امشب در یادواره شهدای مداح این استان سخنرانی دارد.