آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: مردم قهرمان ایران با درک شرایط امسال خیلی پرشور و گسترده در انتخابات شرکت می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر روز پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد افزود: مردم قهرمان ایران با درک شرایط امسال خیلی پرشور و گسترده در انتخابات شرکت می کنند.
وی ادامه داد: حضور گسترده و حماسی مردم شجاع و ولایتمدار ایران اسلامی در انتخابات موجب عزت و اقتدار میهن اسلامی و شکست توطئه های استکبار جهانی است .
همچنین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ضمن خیر مقدم به امام جمعه موقت تهران به شعار امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره و گفت: بر تمام مسئولان اجرایی و مردم ولایی است تا در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بکوشند.
آیت الله محمد رضا ناصری همچنین به دو انتخابات پیش رو در 29 اردیبهشت ماه امسال اشاره کرد و افزود: برگزاری انتخاباتی پرشور و در کمال امنیت و آرامش مایه عظمت کشور در برابر استکبار جهانی است.
وی در ادامه به ذکر خاطرات خود از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل (ره) اشاره و گفت: تمام لحظات زندگانی حضرت امام خمینی(ره) و فرزند شهید ایشان آیت الله حاج آقا مصطفی (ره) سرمشق است.
عضو مجلس خبرگان رهبری در سفر خود به یزد امشب در یادواره شهدای مداح این استان سخنرانی دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج