دبیر شورای عالی امنیت ملی رحلت سردار علی اکبر دانشیار را که در نجف اشرف و پس از زیارت مرقد امام علی درگذشته است را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار علی اکبر دانشیار جانشین دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی واز فرماندهان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس در روز ولادت امیرالمومنین و پس از زیارت مرقد شریف امام علی (ع) در نجف اشرف بدلیل سکته قلبی به همرزمان شهیدش پیوست.

دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی طی پیامی رحلت سردار دانشیار را به خانواده و همرزمان وی تسلیت گفت.

در متن پیام دریابان شمخانی آمده است؛

سردار علی اکبر دانشیار یکی از فرماندهان سرافراز و بی ادعای دفاع مقدس بود که در سالهای خون و خطر بارها تا مرز شهادت پیش رفت و در راه دفاع ازمیهن اسلامی و ارزشهای والای انقلاب به مقام جانبازی نایل گردید.وی که به پاکی و شجاعت در میان فرماندهان جنگ شهره بود در سالهای پس از جنگ نیز مسئولیت های گران سنگی در عرصه سازندگی را بر عهده گرفت و هیچگاه از مجاهدت در مسیر اعتلای کشور شانه خالی نکرد. سردار دانشیاردر سال های اخیر نیز باحضور در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مسیر خدمت صادقانه را ادامه داد و در روز 13 رجب و در زمانی که برای آستان بوسی مولا و مقتدای خویش به نجف اشرف مشرف گردیده بود در حرم کبریایی آن امام همان دعوت حق را لبیک و روح بزرگ او در فضای قدسی بارگاه امام العارفین به معراج رسید و به برادر شهیدش پیوست.

اینجانب عروج این سردار سرافراز و همکار صمیمی را به خانواده محترم آن عزیز به ویژه مادر شهیدپرور و همسر و فرزندان محترم و پیشکسوتان دفاع مقدس و همرزمان عرصه جهاد و شهادت تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این یار و همکار صدیق علو درجات مسئلت می نمایم
گفتنی است سردار اکبر دانشیار جانشین دفتر دبیر شورای عالی امنیت ملی واز فرماندهان و جانبازان سرافراز دفاع مقدس در روز ولادت امیرالمومنین و پس از زیارت مرقد شریف امام علی (ع) در نجف اشرف بدلیل سکته قلبی به همرزمان شهیدش پیوست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج