سرداراحمد خادم سیدالشهدا صبح پنجشنبه در نخستین یادواره شهید مدافع حرم ماشا الله شمسه در مسجد امام خمینی(ره) بروجرد افزود: شهدا یکی از نمادهای انقلاب اسلامی ایران هستند که زنده نگه داشتن نام و یاد آنها ارزش زیادی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرداراحمد خادم سیدالشهدا صبح پنجشنبه در نخستین یادواره شهید مدافع حرم ماشا الله شمسه در مسجد امام خمینی(ره) بروجرد افزود: شهدا یکی از نمادهای انقلاب اسلامی ایران هستند که زنده نگه داشتن نام و یاد آنها ارزش زیادی دارد.
به گفته وی کلید بسیاری از پیروزی ها در عملیات های دوران دفاع مقدس روحیه شهادت طلبی، ایثار و مقاومت ملت ایران و رزمندگان اسلام در برابر دشمنان بود.
فرمانده قرارگاه کربلا افزود: ملت ایران با دست خالی و با توکل بر خدا و لبیک به ندای ولایت و رهبری پا درعرصه جنگ و جهاد گذاشتند و دشمنان سرتا پا مسلح را شکست دادند.
وی اظهار کرد: گروه های تروریستی، تکفیری و داعشی در کشورهای عراق و سوریه قصد داشتند تا با جنگ و خونریزی مسلمانان را بد نام کنند ولی با رزم بی امان رزمندگان مقاومت اسلامی روبرو شدند.
سردار خادم سید الشهدا افزود: امروز 100 ها هزار نیروی بسیجی درعراق، سوریه، لبنان و افغانستان گوش به فرمان ولی امرمسلمین جهان هستند و اجازه نخواهند داد نام شیعه و ائمه اطهار خدشه دار شود.
وی گفت: آمریکا، اسرائیل و غرب بعد از شکست درعراق به خوبی فهمیدند که نمی توانند در برابر اسلام قد علم کنند و به همین خاطر داعش را ایجاد کردند تا در بین مسلمانان تفرقه و جنگ ایجاد کند.
فرمانده قرارگاه کربلا ادامه داد: هدف آمریکا واسرائیل از ایجاد گروه های تکفیری و تروریستی از بین بردن اسلام و قرآن در ایران و منطقه است ولی روحیه ایثار و شهادت که امام و رهبری به ملت ایران داده اند مقابل خوی وحشی گری تروریست ها ایستاد و آنها را شکست داد.
وی افزود: دشمنان اسلام و انقلاب با ترویج روحیه رفاه طلبی می خواهند سلاح ایمان را از ملت ایران بگیرند لذا روحیه ایثار و شهادت طلبی را مانعی برای رسیدن اهداف شوم خود می بینند.
فرمانده قرارگاه کربلا گفت: اگر می خواهیم از اسلام و انقلاب در برابر توطئه های شوم دشمنان دفاع کنیم باید روحیه شهادت طلبی را در جامعه ترویج دهیم و از انقلاب حفاظت و حمایت کنیم.
سردار خادم سید الشهدا افزود: امروز ملت ایران در برابر خون شهدا مسئول هستند و باید به تکلیف الهی خود که پیروی از ولایت و رهبری و حفظ اسلام و قرآن است عمل کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا شرکت کنندگان در نخستین یادواره ماشاء الله شمسه شهید مدافع حرم بروجرد با حضور در مزار این شهید در روستای سراب زارم یاد و نام این شهید را گرامی داشتند.
شهید شمسه از فرماندهان تاثیرگذار در عملیات مدافعان حرم در سوریه بود که فروردین سال 95 توسط تک تیرانداز تروریست های تکفیری در جنوب شهر حلب به شهادت رسید.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج