سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال‌احمر این استان با دستور رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس و هم‌زمان با 17 پروژه عمرانی و اقتصادی در سمنان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج حسن شکر الهی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در حاشیه افتتاح این پروژه که از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد اظهار داشت: برای ساخت سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد شهرستان سرخه 40 میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت تخصیص داده شد.

وی خاطرنشان کرد: 20 میلیارد ریال از هزینه احداث این سایت امدادی از محل اعتبارات عمرانی تخصیصی به حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان در اختیار نماینده سابق مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تأمین‌ شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان این پروژه شامل آشیانه، فضای اداری، مهمانسرا، تعمیرگاه، تأسیسات و پد فرود به مساحت سه هزار مترمربع است.

شکراللهی افزود: این پروژه دو هزار و 100 مترمربع مساحت دارد.

رئیس‌جمهور که برای سفری یک‌روزه به استان سمنان سفرکرده است تعداد 17 پروژه عمرانی و اقتصادی را افتتاح کرد که افتتاح سایت امداد هوایی هلال‌احمر استان سمنان یکی از پروژه‌ها بود. در این سفر تعدادی از وزرا رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج