سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال‌احمر این استان با دستور رئیس‌جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس و هم‌زمان با 17 پروژه عمرانی و اقتصادی در سمنان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج حسن شکر الهی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان در حاشیه افتتاح این پروژه که از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح شد اظهار داشت: برای ساخت سایت امداد هوایی و آشیانه بالگرد شهرستان سرخه 40 میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت تخصیص داده شد.

وی خاطرنشان کرد: 20 میلیارد ریال از هزینه احداث این سایت امدادی از محل اعتبارات عمرانی تخصیصی به حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان در اختیار نماینده سابق مردم شهرستان‌های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تأمین‌ شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان این پروژه شامل آشیانه، فضای اداری، مهمانسرا، تعمیرگاه، تأسیسات و پد فرود به مساحت سه هزار مترمربع است.

شکراللهی افزود: این پروژه دو هزار و 100 مترمربع مساحت دارد.

رئیس‌جمهور که برای سفری یک‌روزه به استان سمنان سفرکرده است تعداد 17 پروژه عمرانی و اقتصادی را افتتاح کرد که افتتاح سایت امداد هوایی هلال‌احمر استان سمنان یکی از پروژه‌ها بود. در این سفر تعدادی از وزرا رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.