فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: جریان " استکبار بلیسی " و " سازش " با دولت‌های آمریکایی و انگلیسی به زودی از کار خود پشیمان شده و نابود خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ سردار سعید قاسمی فرمانده دوران دفاع مقدس در مراسم جشن سه سالگی دکتر سلام که در مجموعه شهدای هفتم تیر برگزار شد اظهار داشت: جریان " استکبار بلیسی " و " سازش " با دولت‌های آمریکایی و انگلیسی به زودی از کار خود پشیمان شده و نابود خواهند شد.

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: جریان سازش با دولت‌های امریکا و انگلیسی جشن نابودی کشور را داشتند و این نیت شوم آن‌ها نتیجه عکس در بردارد.
وی افزود: امام(ره) در فرمایشات خود فرموده بودند که این قرن به خواست خداوند متعال غلبه مستضعفین بر مستکبرین خواهد بود و ما به زودی شاهد این فرمایش روح خدا خواهیم بود.
سردار قاسمی ادامه داد: شما هنرمندان و نخبگان انقلابی می‌توانید با کارهای طنز خود نسبت به انحرافات جدید و جریان استکبار بلیسی را به زیباترین حالت به صورت طنز به مردم معرفی کنید.
فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: سال گذشته به مقام معظم رهبری و مردم ایران به سختی گذشت و هفته‌ای نبود که هیچ دوست و رفیق دلواپسی در بهشت زهرا و سایر نقاط ایران دفن نشود.
فرمانده دوران دفاع مقدس در پایان اظهار داشت: متأسفانه به اشتباهات جریان اصول‌گرا و عدم وحدتی که این جریان داشت سبک جریان انحرافی روی کار آمد و روند انقلاب اسلامی را حداقل ۲۰ سال به عقب انداخت و در طرح اشتباه و مزخرف برجام که با بی‌بصیرتی و… عده‌ای امضا و اجرا شد از همان ابتدا مقام معظم رهبری با بصیرت عاقبت این جریان را پیش‌بینی کرد و با همین یک کلام عدم رضایتشان را از این طرح اعلام نمودند.