کارخانه تولید ایمپلنت های دندانی کیمیا کاشت اطبا کردستان واقع در شهرک صنعتی دهگلان امروز شنبه توسط رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح این کارخانه در شهرک صنعتی دهگلان گفت: این کارخانه با تولید محصول ایمپلنت های دندانی با ظرفیت 200 هزار عدد در سال از امروز با دستور رییس جمهور کار خود را آغاز می کند.

محسن صالح نیا با اشاره به اینکه این کارخانه توسط بخش خصوصی و با حمایت های دولت کار خود را آغاز می کند، عنوان کرد: با آغاز به کار این کارخانه برای 64 نفر شامل 41 نفر در واحد تولیدی و 23 نفر هم در واحد پشتیبانی اشتغالزایی شده است.

وی سرمایه گذاری اولیه برای احداث این کارخانه را 7 میلیارد و 200 میلیون تومان ذکر کرد و اظهارداشت: هم اکنون این میزان سرمایه گذاری به 11 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه این کارخانه در زمینی به مساحت 2 هزار و 470 مترمربع ساخته شده است، بیان کرد: یکی از ویژگی ها ومزیت های این طرح این است که 11 ماه عملیات احداث آن به طول انجامید.

معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: سه طرح توسعه ای در این مجموعه پیش بینی شده که از امروز اجرای این طرح ها هم آغاز می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج