رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: در دو روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران 398 داوطلبت ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 341 نفر مرد و 57 نفر زن هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌اصغر ناصر بخت رئیس ستاد انتخابات  شهرستان تهران با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دو روز ثبت نام انتخابات شورای شهر تهران 398 داوطلبت ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد 341 نفر مرد و 57 نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه کار ثبت نام با سرعت بیشتری انجام می‌گیرد، گفت: در ارتباط با گواهی عدم سوء پیشینه هماهنگی‌هایی به عمل آوردیم که داوطلبان با ارائه گواهی تا 15 فروردین بتوانند کار ثبت نام را انجام دهند. داوطلبان توجه داشته باشند ثبت نام قطعی منوط به ارائه این گواهی است در غیر این صورت ثبت نام ملغی می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران با بیان اینکه داوطلبان ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند، گفت: سایت دیگری هم برای سهولت و سرعت در ثبت نام درنظر گرفته‌ایم. همچنین از روز گذشته کار استعلام از مراجع 4گانه را شروع کرده‌ایم و در پایان هر روز مدارک ارسال می‌شود.

ناصربخت اظهار داشت: مجموعه هیات اجرایی، دولت و فرمانداری اعتقادش برای رسیدگی به صلاحیت ها همان چیزی است که در قانون قید شده است.

وی با بیان اینکه زمان ثبت نام‌ تا 6 فروردین خواهد بود و تمدید نخواهد شد: تصورم این است بین 2 تا 3 هزار نفر ثبت نام کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج