معاون حقوقی رییس‌جمهور در پیامی ویدئویی سال نو را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام مجید انصاری در این پیام تصریح کرده است:

عید باستانی نوروز و سال جدید را به همه هموطنان عزیز، ایرانیان مقیم خارج از کشور و همه فارسی زبانان و کسانی که نوروز باستان را دید خودشان می‌دانند تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بسیار خرسندم در ساعات یا روزهای پایانی سال 95 به درگاه خداوند متعال شکرگذار باشیم از اینکه سالی پرتلاش برای دولت تدبیر و امید بود.

در این سال با بهره‌گیری از نتایج پیروزی در برجام گام‌های بلندی در رفع تحریم‌های ظالمانه علیه مردم در ایجاد رونق اقتصادی، مهار تورم، 700 هزار فرصت شغلی، ایجاد امنیت پایدار برای کشورمان، برای مردمان در شرایطی که منطقه ما در ناامنی قرار داشت و ارمغان آمد در این سال ما جشن خودکفایی گندم را داشتیم، ما در این سال ما توسعه حمل و نقل ریلی، هوایی و جاده‌ای کشور را داشتیم، در این سال بیش از 22 هزار بنگاه و واحد کوچک و بزرگ صنعتی ترخیص یا نیمه ترخیص رونق گرفت و اقتصاد آسیب دیده ما وضعیت بهتری را پیدا کرد.

تورم زیر 10 درصد و رشد اقتصادی بیش از پیش‌بینی که آغاز سال شده بود در حوزه‌های مختلف به لطف خداوند متعال با حضور مردم در صحنه با حمایت مردم از رییس‌جمهور دولت و پاسخگویی مناسب مردم در فضای مجازی، در رسانه‌ها به اتهامات، فشارها و تحریم‌هایی که علیه دولت و رییس‌جمهور انجام می‌شد من همین‌جا باید از همه عزیزان تشکر کنم و ان‌شاءالله سال آینده سالی پربار خواهد بود برای مردم ما.

پیروز و سربلند باشید در کنار خانواده‌های عزیزتان. ایام خوشی را برای عید آرزومند هستیم برای مسافران عزیز. برای همه هموطنان آرزوی پیروزی دارم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج