رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به تصرف درآوردن قله‌های رفیع معنویت اساسی‌ترین کاری بود که در دوران دفاع مقدس صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار سرلشکر محمدحسین باقری ظهر امروز در یادمان شهدای شلمچه با بیان اینکه به تصرف درآوردن قله‌های رفیع معنویت اساسی‌ترین کاری بود که در دوران دفاع مقدس صورت گرفت، اظهار کرد: شکست دشمن، عبور کردن از میدان مین و سیم‌های خاردار کارهای روزمره بود که رزمندگان در آن دوران انجام می‌دادند و تصرف قله‌های معنویت کار اساسی بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه جوانان بسیجی به عنوان خادمان راهیان نور پا در جای پای شهدا گذاشته‌اند، تصریح کرد: این جوانان با حضور خود در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس با خدمت به زائران راهیان نور جبهه‌ها را احیا می‌کنند و یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی می‌دارند.

باقری با تقدیر و تشکر از تمام کسانی که برای خدمت به زائران سرزمین هشت سال دفاع مقدس خدمت می‌کنند، اضافه کرد: سپاه و مجموعه بسیج برای انجام این کار سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی انجام داده‌اند و تمام تلاش خود را برای خدمات خالصانه بیشتر به زائران انجام می‌دهند.

وی در پایان گفت: بتوانیم همچون شهدای مدافع حرم که در روزگار پس از هشت سال دفاع مقدس با تمام اخلاص خود پا در عرصه نبرد با دشمنان می‌گذارند بتوانیم یاور و همراه رهبرمان باشیم و جانبازی کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج