رحیمی با بیان اینکه طبق قانون حق ثبت‌نام دارند قانون و قانونگرایی نیز ملاک ماست گفت: باید در این بین نگاه سیاسی را در نظارتها و ارزیابی ها خرج نکنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا رحیمی رئیس هیئت نظارت استان تهران در همایش توجیهی اعضای هیئت نظارت انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران که صبح امروز (شنبه 28 اسفند) در سالن همایشهای استانداری تهران برگزار شد، با تاکید بر اینکه رضایت مردم به عملکرد ما بستگی دارد، اظهار داشت: در ارزیابی‌ها به نگاه سیاسی توجه نکنیم. همه برای ما محترم هستند و باید همه را با یک چشم دید.

وی خطاب به اعضای هیئت نظارت استان تهران گفت: انتظار داریم عملکرد شما به‌گونه‌ای باشد که هیئت نظارت استان را سربلند کند و از نگاه مردم هم عملکرد شما منصفانه باشد.

رحیمی تصریح کرد: قانون و قانونگرایی ملاک ماست. باید در این بین نگاه سیاسی را در نظارتها و ارزیابی ها خرج نکنیم.

رئیس هیئت نظارت استان تهران تاکید کرد: جناح‌بندیهای سیاسی، اصلاح‌طلبی و اصولگرا بودن را در بررسی های صلاحیت دخالت ندهیم. معیار همه ما قانون و قانونگرایی است. قانون انتخابات شوراها نیز معیار عملکرد ما محسوب می‌شود.

وی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه باید همه تلاش کنیم تا انتخاباتی سالم برگزار شود، گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات برای همه ما ملاک عمل است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج