رئیس بانک مرکزی عمان، ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات همکاری‌های بانکی با ایران گفت: تفاهمات لازم میان بانک‌های مرکزی دو کشور برقرار است و همکاری‌ها طبق برنامه و بخوبی پیش می‌رود.

به گزارش خبرگزاری موج، "بدر بن حمد البوسعیدی" قائم مقام وزیر امور خارجه عمان که در راس هیاتی در ایران بسر می‌برد، صبح امروز یکشنبه با مرتضی سرمدی قائم مقام وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار طرفین در خصوص راه‌های گسترش و تعمیق روابط دو جانبه در تمامی زمینه‌ها بویژه در حوزه همکاری‌های اقتصادی، بویژه بانکی گفت‌وگو و تبادل نظر کردند.

سرمدی در این دیدار با اشاره به سفر اخیر روحانی به عمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در ایجاد روابط مستحکم‌تر با عمان جدی است و اراده سیاسی لازم برای گسترش و توسعه هر چه بیشتر روابط دو جانبه با عمان وجود دارد.

در ادامه این دیدار، بوسعیدی نیز با اشاره به روابط بسیار خوب دو کشور افزود: روابط ایران و عمان یک الگو در منطقه است و عمان نیز اراده و اهتمام جدی برای توسعه و تعمیق روابط دو جانبه با جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی خاطرنشان کرد: روابط خوب دو کشور موجب تقویت و تحکیم ثبات و امنیت منطقه خواهد شد و می‌تواند الگویی برای سایر کشورهای منطقه باشد.

رئیس بانک مرکزی عمان نیز که در هیات همراه حضور داشت، ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات همکاری‌های بانکی میان دو کشور اظهار داشت: تفاهمات لازم میان بانک‌های مرکزی دو کشور برقرار است و همکاری‌ها طبق برنامه و بخوبی پیش می‌رود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج