نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو گفت: دولت باید در ادامه مسیر خود نسبت به بازگشایی راه خسروی به سمت عتبات عالیات تلاشش را انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در تذکر شفاهی به وزیر آموزش و پرورش گفت: مجلس با تصویب 3 هزار و 600 میلیاردی برای فرهنگیان و دانش آموزان دین خود را ادا کرده است. امیدواریم سال آینده با مشکلی مواجه نشویم که نمایندگان مجبور شوند هر روز تذکر دهند.

وی همچنین در تذکری به رئیس‌جمهور اظهار کرد: انتظار می‌رود از اعتباراتی که در اختیار دارند به پرداخت حقوق کارگران و رفتگران شهرداری‌هایی که دچار ورشکستگی هستند به طور مشخص در شهرهای کرمانشاه، مساعدت لازم انجام شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در ادامه بیان کرد: تذکر دیگرم به برخی مسئولان دولتی است که تلاش نمایندگان استان را در تصویب منطقه آزاد قصر شیرین می‌خواهند به اسم خودشان تمام کنند، اگر نبود تلاش نمایندگان و وادار کردن دولت به پذیرش مهم‌ترین و رسمی‌ترین مرز بین المللی با عراق، این مهم عملی نمی‌شد.

وی گفت: امیدوارم دولت در ادامه مسیر خود در اجرای طرح منطقه آزاد قصر شیرین و بازگشایی راه خسروی به سمت عتبات عالیات تلاش خود را انجام دهد.

فلاحت پیشه همچنین در تذکر دیگری به رئیس جمهور گفت: دستور دهید بررسی مجدد مناطق محروم و آئین نامه آن و گنجاندن نام اسلام آباد غرب در این مناطق که فقط روی کاغذ یکسری بحث‌ها مطرح شده و با واقعیت محروم همخوانی ندارد، انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج