رئیس خانه احزاب با بیان اینکه هفتم اردیبهشت زمان بعدی همایش فصلی احزاب است، از معاون رئیس جمهور خواست تا پیگیر یارانه خانه احزاب باشد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج ، قدرتعلی حشمتیان در نشست خانه احزاب که با حضور معاون اجرایی رئیس جمهوری در محل خانه احزاب برگزار شد، افزود: تا کنون 35 نشست اعضای شورای مرکزی خانه احزاب و سه همایش برگزار شد و همایش بعدی ما هفتم اردیبهشت سال آینده با موضوع انتخابات و احزاب برگزار می شود.

رئیس خانه احزاب بی احترامی به احزاب را بی احترامی به مردم دانست و گفت: در دولت قبل  خانه احزاب تعطیل شد و در حال حاضر خواسته ما این است تجهیزات ساختمان احزاب که از سوی وزیر کشور در اختیار ما قرار گرفت، فراهم شود.

وی ادامه داد: آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه یارانه خانه احزاب را در بودجه ذکر نکرد و نمایندگان در تلاش برای تحقق این امر هستند.

حشمتیان خطاب به آقای شریعتمداری، اظهار کرد: از شما می خواهیم جهت محقق شدن یارانه احزاب پیگیری های لازم را داشته باشید.

وی خانه احزاب را مکانی برای اشتیاق مردم و خود مردم دانست و اظهار کرد: احزاب برای مردم رشد کرده اند و بی توجهی به احزاب بی احترامی به مردم است.

رئیس خانه احزاب خاطرنشان کرد: در حضور رییس مجلس و وزیر کشور مصوب کردیم ، دفاتر نمایندگی استانی راه اندازی شود که تا کنون پنج دفتر استانی راه اندازی شد و خانه احزاب استان ها هم مانند تهران سه فراکسیونی است.

وی گفت: استدعای ما این است که دولت و قوه قضائیه ما را یاری کنند تا در راستای پیشبرد منویات مقام معظم رهبری که خود دبیرکل حزب جمهوری بودند پیش برویم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج