نماینده مردم تهران در مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی رای اعتماد نمایندگان به خود را چک سفید به خود تلقی نکند و مطالبات مردم را در نظر بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه 9 اسفند) ضمن گرامیداشت روز هفتم اسفند سال 94، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم این حضور معنادار مردم در صحنه در انتخابات 29 اردیبهشت سال آینده تکرار شود.

وی از برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران نیز تشکر کرد و گفت: از بیانات مقام معظم رهبری و رئیس مجلس شورای اسلامی نیز تشکر و قدردانی دارم و امیدوارم در دفعات برگزاری این کنفرانس تمهیدات لازم برای حضور موثرتر نمایندگان مجلس اندیشیده شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به متولیان و ناظران دو انتخابات پیش رو تذکر می‌دهم با مدنظر قرار دادن قوانین موضوعه و سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری از هم‌اکنون مراقب رفتارها و گفتارهای خود باشند و در هرگونه اقدام و اظهارنظرهای خود که مستقیم و غیرمستقیم شائبه سوگیری، له و یا علیه فردی را ایجاد می‌کند، خودداری کنند.

صادقی تصریح کرد: به وزیر کشور تذکر می‌دهم به تعهدات خود در حل و فصل مسئله پدیده شاندیز پایبند باشد.

نماینده مردم تهران در مجلس با خطاب قرار دادن عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت: به وی تذکر می‌دهم که اعتماد مجدد نمایندگان را به معنای چک سفید تلقی نکند و به خواسته‌ها و مطالبات مردم و نمایندگان در عمل توجه کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج