نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با غیرقابل قبول دانستن مطالب مطرح شده برخی نمایندگان در قالب تذکر گفت: دفاع از حیثیت مجلس بر عهده ریاست پارلمان است که لاریجانی هم در پاسخ به او اعلام کرد همه تلاشمان را به کار می گیریم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، علیرضا رحیمی بعد از ظهر امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قبل از بررسی لایحه بودجه 96 در بعد هزینه ای، افزود: مجلس نمایندگان کل ملت ایران هستند و ضمن احترام به همه نمایندگان از همه جناح ها و ایثارگران عزیز، از آنان می خواهم حداقل اخلاقیات را که محور مجلس است رعایت کنند.

وی ادامه داد: صحن به ورت زنده پخش می شود و نسل های سوم و چهارم انقلاب و حتی رای اولی هایی که به ما رای داده اند، این موارد را گوش کرده و می بینند پس توجه به اخلاقیلات در تذکرات ما مهم است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی نمایندگان مطالبی را که امروز در قالب تذکر مطرح کرده اند قابل قبول نبود و ازین رو باید شان مجلس را رعایت کنند.

رحیمی با استناد به ماده 24آیین نامه مجلس شورای اسلامی گفت: براساس این ماده دفاع از حیثیت مجلس وظیفه رئیس مجلس است و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر رحیمی اعلام کرد، سپاسگزارم و همه تلاشمان را برای دفاع از حیثیت مجلس به کار می گیریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج