فاطمه سعیدی، نماینده مردم تهران در یادداشتی به مناسبت 7 اسفند سالروز انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مطرح کرد که مجلس دهم مجلسی برآمده از رأی ملت نام گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، متن این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتم اسفند سال گذشته مردم با صدای رسا خواسته تغییر در خانه ملت را اعلام کردند و نتیجه آن شد که مجلس دهم مجلسی برآمده از رای ملت و حافظ منافع ملی نام گرفت.

امروز در حالی به سالگرد آن حضور حماسی رسیده ایم که جای خالی آیت الله هاشمی احساس می شود و مردم از نعمت حضور چنین فرد دلسوزی به حکم الهی محروم شده اند اما راه و سیاق او باقی است. راهی که اعتدال و میانه روی و دوری از افراط و تفریط برای سربلندی اسلام و انقلاب مهمترین مشخصه اش بود.

اینجانب نیز به عنوان یکی از منتخبین مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس قطره ای از اقیانوس بزرگ ملت هستم که کوشیده ام در طول این مدت صدای خواسته های مردم و به ویژه فرهنگیان، زنان و جوانان باشم.

بار مسوولیت نمایندگی ملت و کارهای بزرگی که باید برای این مردم قدرشناس و بزرگ انجام داد چنان است که تنها باید با استمداد از حضرت حق آن را به سرمنزل مقصود رساند.

همانطور که مردم عزیز کم و بیش در جریان قرار گرفته اند در این مجلس تلاش‌ها معطوف به حفظ حقوق ملت است و می کوشیم ضمن همراهی و کمک به دولت امور را به گونه ای پیش ببریم که رضایت اقشار مختلف ملت را به دست آوریم.

به حکم آنچه فرمود " لا یشکر اللَّه من لایشکر النّاس" سر تعظیم به آستان بلند ملت ایران فرود می آورم و از خدا می خواهم در این راه سخت جز به منافع ملت نیاندیشم و جامه به آلودگی ها نیالایم.

اما سخنی نیز با فرهنگیان عزیز و بزرگوار که این ماه های اخیر با ابهامات و گاه سرخوردگی هایی مواجه شده اند. بدانید که تمام هم و غم نمایندگان شما در مجلس بر پاسداری از حقوقتان استوار است و در این راه دل به تطمیع نخواهیم بست و از تهدید هراسناک نمی شویم.

جوانان پرشور و عزیزمان نیز بدانند که باید آماده روزهایی شوند که کرسی های مدیریتی نظام را در اختیار بگیرند که آینده این کشور از آن آنهاست.

در پایان باید از تمامی آنها که در خلق حماسه هفتم اسفند نقش آفرینی کردند و در ستادهای انتخاباتی با تلاشی شبانه روزی زمینه ساز حضور حداکثری ملت بزرگ پای صندوق های رای شدند تشکر کنم.

ما در ماه های آینده در معرض آزمونی جدید و جدی قرار داریم و به فضل الهی از انتخابات اردیبهشت ماه 96 نیز با حضور حماسی ملت سربلند بیرون خواهیم آمد و حماسه هفتم اسفند را "تکرار" خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج