معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه گروه‌های ارعابی حتی یک گلوله به سمت رژیم صهیونیستی پرتاب نکرده‌اند، گفت: فلسطین محور تکفیر را در منطقه شناساند.

به گزارش خبرگزاری موج، شیخ نعیم قاسم قائم مقام دبیرکل حزب‌الله لبنان در نشست نوبت عصر امروز (سه‌شنبه 3 اسفند) ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: راه‌حلهای سیاسی که تاکنون برای حل بحران فلسطین ارائه شده، تماما به نفع رژیم صهیونیستی بوده و این رژیم نامشروع تاکنون خودش مرزهایش را تعیین کرده است.

وی ادامه داد: تنها راه حل مسئله فلسطین مقاومت است که باید با آن کنار بیاییم و تا بازپس‌گیری تمامی سرزمین‌های اشغالی بدون هیچ کم و کاستی این راه را ادامه دهیم.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه تنها کشور فلسطین به پایتختی بیت‌المقدس را می‌شناسیم، اظهار داشت: مقاومت حرکت اسرائیل را کند کرده و به مردم فلسطین نوید آزادی و پیروزی داده است.

نعیم قاسم با بیان اینکه ایران مسئله فلسطین را زنده و در اولویت‌های خود قرار داده است، گفت: تنها هدف اسرائیل از بین رفتن وحدت جهان اسلام است و فلسفه تشکیل این رژیم نامشروع نیز همین بوده است و باید همه کشورهای اسلامی علیه این رژیم غاصب متحد شوند.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین باید در اولویت مسائل منطقه‌ای قرار گیرد، تصریح کرد: روابط و توافقنامه‌ها باید بر اساس تاثیر آن بر مسئله فلسطین انجام شود.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه حزب‌الله لبنان از تهدیدهای رژیم صهیونیستی و حامیان آنها نمی‌ترسد، گفت: فلسطین محور مقاومت است و ملت این کشور در خط مقدم این محور قرار دارند و ما پشتیبان آنها هستیم.

نعیم قاسم با بیان اینکه باید بر محور فلسطین باشیم، گفت: پس از مسئله فلسطین اعرابی که به دنبال مقام بودند پرده از نقابشان برداشته شد و امروز توطئه‌های استعمارگران یکی پس از دیگری شکست می‌خورد و محور مقاومت هر روز قوی‌تر می‌شود.

وی با بیان اینکه فلسطین محور تکفیر را شناساند، تصریح کرد: این گروه‌های ارعابی حتی یک گلوله به سمت رژیم صهیونیستی پرتاب نکرده‌اند که این به نفع رژیم صهیونیستی است.

معاون دبیر کل حزب‌الله لبنان گفت: ما با گروه‌های ارعابی و تروریستی در سوریه و لبنان جنگیده‌ایم تا بازوی اسرائیل را از بین ببریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج