مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه گفت: ما تنها کشوری هستیم که دارای نیروی دفاعی، دریایی، زمینی و هوافضای صد درصد بومی هستیم که قادریم دشمنانمان را در دوردست‌ها هدف قرار دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران در آیین اختتامیه کنگره ملی شهید محمد منتظر قائم با اشاره به اینکه سپاه الغدیر یزد را یکی از یگان‌های پرافتخار 8 سال دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: نقش مردم یزد در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، پشتیبانی از ولایت و نقاط عطف تاریخ انقلاب به یاد ماندنی است.


وی با اشاره به اینکه دشمن انقلاب امروز خیلی ضعیف است، گفت: نباید به عربده‌کشی آمریکایی‌ها و رئیس جمهور جدیدشان نگاه کنیم چرا که ما آنها را در زمانی که در اوج قدرت بودند زمین زدیم.


مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران افزود: انقلاب اسلامی ایران سه مولفه ارزشمند اسلام، ولایت فقیه و مردم را دارد و تا زمانی که این سه مولفه در کنار هم هستند هیچ آسیبی به این ملت و گفتمان انقلاب وارد نمی‌شود.


وی ادامه داد: دنیا همه چیز دارد ولی فاقد یک گفتمان جامع و کامل است بنابراین نخستین مولفه برترساز ملت ما فرهنگ و گفتمان انقلاب اسلامی است و همه دعواها هم بر سر همین یک جمله است.


سخنگوی سپاه پاسداران رهبری یک حکیم و یک فقیه جامع‌الشرایط را دومین عامل موفقیت ایران پس از گفتمان انقلاب اسلامی دانست و گفت: دومین مولفه قدرت‌ساز و برترساز انقلاب اسلامی ولایت فقیه است.


شریف ادامه داد: ولایت فقیه با دستورالعمل قرآن و فرهنگ اهل بیت(ع) جامعه را اداره می‌کند و این نهضت چه در دوره حضرت امام خمینی(ره) و چه در دوره امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) ما را به پیش می‌برد.


وی افزود: سومین مولفه‌ای که عامل موفقیت و تداوم انقلاب است، مردم و ملت هستند که در تمام تاریخ انقلاب با پشتیبانی از ولایت فقیه، توطئه‌های دشمنان را به‌صورت کامل خنثی کردند.


مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران گفت: امروز از ژنرال‌های چند ستاره حزب بعث هیچ خبری نیست و مردم عراق اصلا حاضر نیستند در ارتباط با آن مقطع 8 ساله جنگ حرفی بزنند و این موضوع ناشی از بی‌خردی فردی است که بر حزب بعث حکومت می‌کرد.


شریف با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران امروز در اوج قدرت است و دشمنانمان در سراشیبی ذلت قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: این حرف ما نیست بلکه تمام دنیا به آن اذعان دارند.


وی افزود: 5 سال قبل دشمن سعی داشت با حضور در سوریه دو ماهه اقدام به از بین بردن جبهه مقاومت کند ولی مقام معظم رهبری آن زمان فرمودند دولت و مردم سوریه می‌توانند از داشته‌های خودشان دفاع کنند و دشمن کاری از پیش نمی‌برد.


سخنگوی سپاه پاسداران ادامه داد: این جمله به معنای درایت، دوراندیشی و حکمت نهفته در رهبری است و امروز بیش از 5 سال از آن بیان می‌گذرد.


وی با بیان اینکه صحبت‌های نابخردانه وزیر خارجه عربستان سعودی بار دیگر نشان داد که  اینها نمی‌خواهند از خواب غفلت بیدار شوند، عنوان کرد: هم شیعیان و هم اهل سنت به این نتیجه رسیده‌اند که دشمن شماره یک آنها رژیم صهیونیستی و همدستانش هستند.


شریف افزود: باید مطمئن باشیم کسانی که امروز با انقلاب اسلامی ایران در افتاده‌اند، سرنوشتی همچون صدام، منافقین و دیگر دشمنان ایران خواهند داشت.سخنگوی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: این کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است که در ناامن‌ترین منطقه جهان، امن‌ترین و با آرامش‌ترین کشور جهان است.مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران با اشاره به اینکه نخستین نیاز بشریت امنیت است، گفت: در حال حاضر هیچ کشوری در جهان امن‌تر از ایران نیست و این در حالی است که داعش دست‌ساز غربی‌ها، کشورهای غربی را هم ناامن کرده‌ است اما در ایران نتوانسته‌اند کاری از پیش ببرند.شریف خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد که نظام جمهوری اسلامی ایران کارآمدی بسیار بالایی دارد و ایران اسلامی امروز در قله افتخار ایستاده است، ما تنها کشوری هستیم که دارای نیروی دفاعی، نیروی دریایی، نیروی زمینی و نیروی هوافضای صد درصد بومی هستیم که قادریم دشمنانمان را در دوردست‌ها هدف قرار دهیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج