رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا با روی کار آمدن دولت جدید، نه تنها با ایران بلکه با بیشتر کشورها دچار چالش است.

سید علا الدین بروجردی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج و در واکنش به اظهارات متعدد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان روی کار آمدنش تا کنون بویژه در بحث انتشار اسناد هسته ای، افزود: اسناد هسته ای پیشتر منتشر شده است و نیاز به انتشار او نیست.

وی درباره اینکه ترامپ قصد دارد بخش محرمانه اسناد را منتشر کند با لبخندی ادامه داد: منتشر کند کار خوبی است و ما هم مطلع می شویم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ آنقدر مطالب مختلف می گوید، اظهار کرد: با این صحبت های متفاوت او،  فکر می کنم برای اولین بار در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و با توجه با چالش هایی که با آمریکا داریم در واقع رئیس جمهوری سرکار آمده که به جای محور قرار دادن جمهوری اسلامی ، با بیشتر کشورها دچار چالش است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا، از مکزیک همسایه این کشور گرفته تا چین و خود اروپا و ناتو رابطه خوبی ندارد و  فکر می کنم این وضعیت بدی نیست.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج