علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلجت نظام و رئیس هیئت امنای دانشگاه ازاد اسلامی در پیامی قهرمانی غرورآفرین و افتخارآمیز ملی‌پوشان کشتی ازاد کشورمان را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

پیروزی ارزشمند و غرور آفرین ملی پوشان کشتی آزاد کشور سرافراز ایران در رقابت های جام جهانی به میزبانی مردم عزیز کرمانشاه و به اهتزار درآمدن پرچم پرافتخار کشورمان در چهل و پنجمین دورۀ مسابقات جام جهانی کشتی آزاد ، موجب افتخار ، عزتمندی و خرسندی شد و بار دیگر ورزشکاران عزیز این مرز و بوم را بر قله های پیروزی قرار داد و موجی از شادی و سرور را در قلب ملت بزرگ ایران نشاند.

اینجانب موفقیت ارزشمند به دست آمده را که در سایه دلاورمردی ها و عزمی جزم برای پیروزی در این آوردگاه ورزشی محقق گردید  را به همه مردم شریف ایران و به ویژه اعضای تیم ملی، مربیان، کشتی گیران غیور ، کادر فنی ، جامعه ورزشی تبریک عرض می‌نمایم.

 این پیروزی که نمایشی از توانمندی ها، ظرفیت ها و شایستگی های عزیزان ورزشکار بود، نوید بخش دستیابی به پیروزی و به اهتزاز درآمدن  پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها و از جمله میادین ورزشی با حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ و شریف ایران خواهد بود و تداوم این پیروزی ها و سربلندی همه ملت بزرگ ایران، قهرمانان و ورزشکاران را از درگاه الهی مسئلت می نمایم . ان شاء الله

علی اکبر ولایتی

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج