سفیر ایران در روسیه با مشاور رئیس جمهور در امور کنفرانس‌های بین‌المللی دیدار و راه‌های توسعه همکاری‌های دو کشور در حوزه امور نمایشگاهی، برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های مشترک را مورد بحث و گفت‌وگو قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با آنتون کوبیاکف مشاور رئیس جمهور روسیه در امور همایش‌ها و کنفرانس‌های بین‌المللی دیدار و راه‌های توسعه همکاری‌های دو کشور در حوزه امور نمایشگاهی، برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های مشترک بین‌المللی و نحوه حضور بنیاد روس کنگرس، در عرصه فعالیتهای اقتصادی ایران را مورد بحث و گفت‌وگو قرار داد.

بنیاد روس کنگرس که زیر نظر مشاور رئیس جمهور روسیه اداره می‌شود، بزرگترین بنیاد برگزار کننده همایش‌های بین‌المللی از جمله همایش بین‌المللی اقتصادی سنت پترزبورگ، همایش بین‌المللی ولادی واستوک، همایش بین‌المللی سوچی و ... در روسیه است.

سال گذشته برای نخستین بار بزرگترین همایش تجاری دوجانبه ایران و روسیه را بنیاد روس کنگرس با حضور بیش از هزار فعال اقتصادی در هتل المپیک تهران و در حاشیه سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو جانبه و نیز میزگرد تخصصی تحت عنوان "ایران بعد از تحریم؛ دروازه ورود به بازارهای بین‌المللی" برگزار کرد.

بنیاد روس کنگرس در نظر دارد با همکاری اتاق بازرگانی ایران، همایش‌های مشترک در ابعاد و استانداردهای بین‌المللی را در ایران و روسیه با هدف توسعه شناخت ظرفیت‌های اقتصادی دو کشور برگزار کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج