رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: امیدوارم در انتخابات شوراها افراد با سلایق مختلف حضور داشته باشند و انتخاباتی سالم و پرشور را شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید رضا عقدایی، در دومین نشست ستاد که با حضور اعضا و رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد، اظهار کرد: باید شرایطی فراهم شود که همه احزاب و گروه ها در یک رقابت همسان در انتخابات شرکت کنند.

وی گفت: امیدوارم در انتخابات شوراها افراد از سلایق مختلف حضور داشته باشند و انتخاباتی سالم و پرشور را شاهد باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان، افزود: پیش بینی می شود در انتخابات جاری تعداد شوراهای اسلامی شهر ۱۰۷، تعداد شوراهای اسلامی روستایی ۹۳۴ و تعداد شوراهای اسلامی عشایری ۱۰۵ تیره عشایری باشد.

عقدایی در خصوص تعداد شعب اخذ رای گفت: پیش بینی می شود که در انتخابات جاری احتمالاً ۳۱۴۲ شعبه اخذ رای مورد استفاده قرار گیرد و با توجه به تصویب تعداد شعب اخذ رأی توسط هیئت اجرائی این میزان احتمال تغییر را دارد.

همچنین سالک- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها نیز در این جلسه بر کاهش هرگونه اختلاف تاکید کرد و گفت: باید انتخاباتی با حضور حداکثری مردم داشته باشیم چرا که این حضور پاسخ به دشمنان است و رسالت ما این است که حضور مردم را بیشتر کنیم.

وی با بیان اینکه هیئت نظارت بر شوراها براساس قانون عمل خواهد کرد، افزود: اعمال سلیقه در این خصوص صورت نخواهد گرفت و براساس استعلام و قانون عمل خواهیم کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج